تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۹ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اختصاص بیش از ۲۷۵ میلیارد ریال اعتبار عمرانی به شهرستان رودبار

این مطلب در 24 ساعت اخیر 3 بار بازدید شده

فرماندار رودبار گفت: ۲۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار عمرانی به شهرستان رودبار اختصاص یافته است.

اسماعیل میرغضنفری گفت: براساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و رویکرد توسعه ای روستاها، از منابع چهارگانه تملک استانی، سه درصد نفت و گاز، قانون توسعه متوازن و جزء ۴۸، این میزان اعتبار برای اجرای پروژه های عمرانی اختصاص یافته است.

میرغضنفری افزود: اعتبارات عمرانی رودبار که تاکنون ابلاغ شده است بیش از ۴۰ میلیارد ریال بیشتر از سال گذشته است که حدود هفده و نیم درصد افزایش دارد.

وی با اشاره به عنایت ویژه استاندار به شهرستان رودبار و تلاش های نماینده مردم در مجلس، اظهار امیدواری کرد: اعتبارات دیگری نیز از مبادی دیگر به شهرستان اختصاص یابد.

فرماندار تقسیم متوازن اعتبارات و نیز الزامات بودجه ای را یادآور شد و خاطر نشان کرد: علاوه بر برخی از فصول و بخش‌ها که بر اساس قانون بودجه اعتبار اختصاص می یابد، در پی بازدیدهای میدانی و بررسی مشکلات مردم تلاش کرده ایم اعتبارات بصورت معقول اختصاص یابد.

وی از رؤسای ادارات و نهادها خواست هم در جذب اعتبارات استانی اهتمام داشته باشند و هم با نظارت مستمر، پیشرفت فیزیکی اجرای پروژه‌ها و موانع اجرای آن را در صورت وقوع حتما به فرمانداری اطلاع دهند تا اقدامات لازم در این مورد انجام شود.

فرماندار رودبار در بخشی دیگر از سخنان خود اعتبار اصلی نظام را شهداء عزیز از صدر اسلام تا انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعین حرم دانست و یادآورشد: شهادت حسینی وار شهید حججی عزیز در آستانه ماه محرم، از عزم و اراده قوی، ایثارگری و جانفشانی‌های جوانان مخلص برای اعتلای اسلام، انقلاب و نظام اسلامی نشان دارد.

وی همچنین با گرامی داشت روز آزادگان و اشاره به کودتای ۲۸ مرداد گفت: دخالت استعمار در سرنوشت مردم در آن تاریخ موجب نقصان و عقب ماندگی در کشور شد که سرانجام در سال ۵۷ به رهبری امام خمینی(ره) تمام خباثت ها و شیطنت‌ها دور ریخته شد و نظام اسلامی ایران پایه ریزی شد.

 

مطالب پیشنهادی مرتبط

دیدگاه خود را به ما بگویید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A